Web Tasarım

Markalar için ürettiğimiz kurumsal kimliklerine uygun web siteleri tasarlıyoruz. Amacımız hem organik olarak arama motorlarında üst sıralarda yer almaları hem de müşterilerine hizmet ve ürünlerini kolaylıkla tanıtabilmelerini sağlamak.

Web projenizin taleplerine göre, kurumsal kimliğiniz ön planda tutularak bir taslak hazırlanır ve onayınıza sunulur. Bu taslak Google üzerinde kolaylıkla etkileşime girebilecek, talep edebileceğiniz güncellemelere hızlı cevap verebilecek bir yapıda olmaktadır. Hazırlanan web site yapısında IPHONE ve IPAD gibi taşınabilir cihazlar üzerinden sorunsuz çalışmayı sağlamak için flash unsurlar kullanılmayacaktır. Web sitelerimiz mobil cihazlara da uygun görüntülenmeyi sağlayacak şekilde “responsive” özelliklerine sahip olarak tasarlanmaktadır.

Açık Hava Reklamcılığı

Şehiriçi reklam noktaları olan Megalight, Billboard, Raket, Otobüs Reklamları gibi alanlarda kreatif tasarımlarla müşterilerimizi hedefe ulaştırıyoruz. Bunun yanında markalarımızın tabela, totem, vitrin giydirme, bina içi yönlendirme türünden ihtiyaçlarına da etkin ve yaratıcı tasarım anlayışımızla çözümler üretiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlarda marka hedefleri ve kurumsal kimlik çerçevesinde müşterilerimizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.  Markalarımız için hazırladığımız gönderilerle, tüketicilerle sıcak bir iletişim kurarken, marka bilinirliğini de en üst seviyeye taşıyoruz.

Matbaa Hizmetleri

Özene bezene yaptığımız tasarımları kimselere emanet edemeyiz tabii ki . Biz renkler ile yaşıyoruz. Bu yüzden yüksek teknolojili matbaamızda markalarımıza etkin ve ekonomik baskı çözümleri sunuyoruz. Biz baskısını yaptığımız  fatura, kartvizit, katalog, broşür ya da herhangi bir işte maddi değerinden çok markanıza kattı değer ile ilgileniyoruz.

Biz Kimiz

Takıntılı mıyız? Olmak zorundayız. Reklamın, pazarın ve tasarımın kuralları sürekli olarak değişiyor. Ve biz bunu çok seviyoruz. 2008 yılından beri üretken bir reklam ajansı olarak müşterilerimizi sürekli olarak şaşırtıp ve onlara en iyiyi sunuyoruz. Einstein “Hayal gücü Bilgiden çok daha önemlidir” demiş. Biz islerimizde her ikisinin de Önemli olduğunu düşünüyoruz. Müşterilerimizden aldığımız bilgilerle, yaratıcılığımızı, pazarlama ve marka stratejilerimizi, interaktif web Çözümlerimizi, yaratıcı medya planlama bilgilerimizi birleştirerek harika isler çıkartıyoruz.

Bizden Yazılar

Antalya reklam ajansı, grafik tasarım,web tasarım, Web yazılım, web tasarım, internet işleri, Logo, Katalog, Grafik, Kartvisit, Broşür, Dergi Reklam, Reklam Ajansı, Reklam Hizmetleri, Web Tasarım, Ucuz Web Sitesi, Sosyal Medya, Web Programlama