ARTISTTHICK HİZMETLERİMİZ

Yaratıcı Tasarım

 Biz herkesin baktığı yerden bakıp farklı şeyler gören insanlarız. Markanıza uygun kıyafetler dikerek, gittiği her yerde dikkatleri üzerine toplamasını sağlarız. İşte biz buna yaratıcı tasarım diyoruz.

Web Tasarım

Markalar için ürettiğimiz kurumsal kimliklerine uygun web siteleri tasarlıyoruz. Amacımız hem organik olarak arama motorlarında üst sıralarda yer almaları hem de müşterilerine hizmet ve ürünlerini kolaylıkla tanıtabilmelerini sağlamak.

Fuar Stant Tasarımı

Markalarımızı fuarlarında kimseye emanet edemeyiz. Kurumsal kimlik ve ürünlerine uygun fuar stantları tasarlıyoruz. Fuar stant tasarımlarında marka hedeflerini göz önünde bulundurduğumuz için estetik kaygılarımızın yanında müşterilerine de kolay ulaşmalarını hedefliyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlarda marka hedefleri ve kurumsal kimlik çerçevesinde müşterilerimizi en iyi şekilde temsil ediyoruz.  Markalarımız için hazırladığımız gönderilerle, tüketicilerle sıcak bir iletişim kurarken, marka bilinirliğini de en üst seviyeye taşıyoruz.

Açık Hava Reklamcılığı

Şehiriçi reklam noktaları olan Megalight, Billboard, Raket, Otobüs Reklamları gibi alanlarda kreatif tasarımlarla müşterilerimizi hedefe ulaştırıyoruz. Bunun yanında markalarımızın tabela, totem, vitrin giydirme, bina içi yönlendirme türünden ihtiyaçlarına da etkin ve yaratıcı tasarım anlayışımızla çözümler üretiyoruz.

Matbaa Hizmetleri

Özene bezene yaptığımız tasarımları kimselere emanet edemeyiz tabii ki . Biz renkler ile yaşıyoruz. Bu yüzden yüksek teknolojili matbaamızda markalarımıza etkin ve ekonomik baskı çözümleri sunuyoruz. Biz baskısını yaptığımız  fatura, kartvizit, katalog, broşür ya da herhangi bir işte maddi değerinden çok markanıza kattı değer ile ilgileniyoruz.

Yaratıcı Tasarım

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI
KATALOG TASARIMI
AFİŞ / BILLBOARD TASARIMI
DERGİ / GAZETE İLANI TASARIMI
AMBALAJ TASARIMI
FUAR STAND TASARIMI

Marka Yönetimi

MARKA KONUMLANDIRMA
HEDEF KİTLE BELİRLEME
REKLAM STRATEJİSİ OLUŞTURMA
KONSEPT GELİŞTİRME

İnteraktif Tasarım

WEB TASARIM ve YAZILIM
PROJE GELİŞTİRME
İNTERAKTİF UYGULAMALAR

Tasarım Sonrası

Matbaa & Baskı Hizmetleri
Outdoor Baskı & Uygulama
Outdoor Reklam Alanları Danışmanlığı

Fuar & Kongre Organizasyonları

Fuar Standı Proje & Uygulama
Kongre Organizasyonları
Catering Hizmetleri
Cast Hizmetleri

Prodüksiyon Hizmetleri

PRODÜKSİYON
Reklam - Tanıtım Filmleri
Kampanya - Lansman Prodüksiyonu
3D Animasyon (Grafik Sunum ve Jenerikler)
Belgesel ve Eğitim Filmleri
Montaj
Dublaj ve Altyazı Çalısmaları
KONSEPT FOTOGRAF ÇEKİMİ
Ürün Çekimi
Model Çekimi
Mekan Çekimi
Katalog Çekimi

Antalya reklam ajansı, grafik tasarım,web tasarım, Web yazılım, web tasarım, internet işleri, Logo, Katalog, Grafik, Kartvisit, Broşür, Dergi Reklam, Reklam Ajansı, Reklam Hizmetleri, Web Tasarım, Ucuz Web Sitesi, Sosyal Medya, Web Programlama