Hakkımızda

Biz Kimiz

Takıntılı mıyız? Olmak zorundayız. Reklamın, pazarın ve tasarımın kuralları sürekli olarak değişiyor. Ve biz bunu çok seviyoruz. 2008 yılından beri üretken bir reklam ajansı olarak müşterilerimizi sürekli olarak şaşırtıyor ve onlara en iyiyi sunuyoruz.Einstein “Hayal gücü Bilgiden çok daha önemlidir” demiş. Biz islerimizde her ikisinin de önemli olduğunu düşünüyoruz. Müşterilerimizden aldığımız bilgilerle, yaratıcılığımızı, pazarlama ve marka stratejilerimizi, interaktif web çözümlerimizi, yaratıcı medya planlama bilgilerimizi birleştirerek harika isler çıkartıyoruz.

Değerlerimiz

• Dürüstlüğe ve güvene dayalı işbirliği
• Projelerde tekrara düşmeyen ve farklı bakış açısı
• Yaratıcılık ve mükemmeliyet
• Müşterilerimizle sürdürülebilir ve geleceğe dönük işbirliği
• Hızlı karar alma ve uygulama
• Müşteri odaklılık
• Açık içten ve zamanında geri bildirim

Misyonumuz

Artistthick hizmet mükemmeliyetine ve müşterilerine kendini adamış, tüm paydaşlarına aynı şeffaflık ile yaklaşan, işini tutkuyla icra eden, tüm mecraları izleyen ve yaratıcı, disiplinli, bilgi ve analize dayanan objektif bir reklamcılık kültürüne sahip, hizmete odaklanmış, sürekli kendisini yenileyen profesyonel bir kadro ile dünya standartları üzerinde teknolojik bir altyapıyı barındıran, sürdürülebilir ve müşterileri ile beraber büyümeye odaklı bir ajans olarak hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Orta ölçekli butik Ajanslar arasında lider olmak ve yenilikçi, müşterilerine kaliteli hizmet, sürdürülebilir fayda sağlamaktır. ARTISTTHICK’in hem müşterileri hem de çalışanları için Türkiye’nin en yenilikçi ve en pratik ajansı olması öngörülmektedir.

Antalya reklam ajansı, grafik tasarım,web tasarım, Web yazılım, web tasarım, internet işleri, Logo, Katalog, Grafik, Kartvisit, Broşür, Dergi Reklam, Reklam Ajansı, Reklam Hizmetleri, Web Tasarım, Ucuz Web Sitesi, Sosyal Medya, Web Programlama